Sırala
نمایش:
1 2
17 محصول یافت شد
1 2

لباس راحتی پسرانه

لباس راحتی پسرانه

لباس راحتی از دسته لباس ‌هایی است که هنگامی که در منزل هستیم برای راحتی وارامش هرچه بیشتر این مدل لباس‌ها را می ‌پوشیم. بنابراین باید لباس راحتی مناسبی را انتخاب کنید که جنس و پارچه خوب و مرغوبی داشته باشد تا در آن احساس راحتی کامل بکنید.

همچنین فرزندان شما هم به دلیل فعالیت‌هایی که در خانه دارند باید لباس‌های راحتی با کیفیت بپوشند به طوری هیچ حس بد و کلافه کننده‌ ای در آن لباس‌ها نداشته باشند.

در این مقاله از بافیلو قصد داریم شما را با نکات مهمی که در زمان خرید لباس راحتی برای پسران باید رعایت کنید آشنا کنیم.

جنس لباس

یکی از مهم ‌ترین فاکتورها

یکی از مهم ‌ترین فاکتورهایی که در انتخاب لباس راحتی برای پسران باید در نظر داشته باشید جنس لباس راحتی بچگانه است. به طور کلی خرید لباس برای پسران با خرید لباس برای بزرگسالان بسیار متفاوت است زیرا پسران نمی‌ توانند در هر لباسی احساس راحتی کنند،زیرا تحمل پسر بچه ها به اندازه افراد بزرگسال نیست، به همین دلیل زیبایی لباس برای بچه ها چندان مهم نیست.

بنابراین شما باید زیبایی را آخرین فاکتور قرار دهید و قبل از همه به دنبال جنس لباس خوب برای فرزندتان بگردید. به دلیل آن که پوست نوزاد لطیف و حساس است باید به دنبال لباس‌های نخی که ایجاد حساسیت نمی‌ کنند بگردید.

اگر شما برای کودک‌ تان لباس راحتی که با الیاف پلاستیکی و مصنوعی تولید شده است تهیه کنید، موجب عرق کردن و عرق سوز شدن کودک‌ تان شود.

رنگ لباس

رنگ لباس

رنگ لباس پسران باید روشن و شاد باشد زیرا به راحتی می ‌توانید کثیفی و آلودگی را روی آن‌ها تشخیص دهید. علاوه بر این موضوع رنگ ‌های تند می‌ توانند نوزاد را کلافه کنند بنابراین شما باید به سراغ لباس‌هایی با رنگ‌های لیمویی، سبز روشن، آبی، صورتی و سفید بروید.

اندازه لباس

اندازه لباس

همانطور که می ‌دانید لباس‌های تنگ به بدن بچه ها می‌ چسبند و او را اذیت می‌کنند و همچنین لباس‌ های بسیار گشاد هم از تن او آویزان می ‌شوند و می ‌توانند جلوی حرکت را بگیرند. بنابراین شما باید به سراغ لباس‌هایی بروید که دقیقاً اندازه نوزاد باشد. همچنین آستین لباس باید کمی گشاد و راحت باشد.

باید شما توجه داشته باشید که آستین لباس نباید کش بافت باشد زیرا انسان را آزار خواهد داد.

نحوه شستشوی لباس راحتی نوزادان

نحوه شستشوی لباس راحتی نوزادان

برای شستن لباس نوزاد باید از شوینده ‌های ملایم استفاده کنید زیرا شوینده ‌های قوی می ‌توانند موجب آسیب زدن به پوست نوزاد شوند. به طور کلی شما می ‌توانید از صابونی که ترکیبات آزاردهنده ‌ای ندارد برای شستشوی لباس راحتی نوزاد استفاده کنید اما به دلیل آن که خاصیت قلیایی صابون از مواد شوینده کمتر است قدرت تمیز کنندگی کمتری دارد.

کلام آخر

شما چقدر در خرید لباس بچه گانه خود حساس هستید؟ آیا نکات گفته شده را در خرید لباس رعایت می کنید؟

با رعایت نکات بالا می توانید در خرید لباس راحتی پسرانه به راحتی لباس مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

از تجربیات خود در خرید لباس برای ما بگویید و پیشنهاداتان را در مورد لباس راحتی پسرانه با ما در میان بگذارید.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.