Sırala
نمایش:
موردی در بین محصولات یافت نشد.

ست پدر و پسر

ست پدر و پسر

ست پدر و پسر ، ست لباس خانوادگی و همچنین ست مادر دخترانه امروزه بسیار مد شده است. خانواده ها به دنبال ست کردن لباس و تیپ با یکدیگر هستند. به طوری که مرد ها و زن ها با فرزندانشان، مادر و دختر، پدر و پسر انواع ست ها را با یکدیگر امتحان می کنند.

این نوع ست ها با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند زیبا و جذاب خواهند بود. بالطبع هر پدری علاقه دارد که فرزندش مانند او باشد. پسران نیز علاقه ی زیادی دارند که مانند پدر رفتار کرده و مانند او تیپ بزنند.

در این صورت استفاده از ست های پدر و پسری می تواند یک موضوع خاص و جذاب به شمار برود. این تیپ ها را می توان به انواع ست مجلسی، ست اسپرت، ست ورزشی، ست راحتی و یا خانگی تقسیم بندی کرد.

در ضمن باید یاد آور شد که استفاده ی مداوم از این ست ها از جذابیت آن کم کرده و باعث دل زدگی می شود. بهتر است این موارد را در مراسمات، دورهمی ها و جشن هایی که با یکدیگر حضور دارید امتحان کنید. جذاب بودن حق شماست و این انتخاب برای شما یک اصل می باشد.

پس ما در این مطلب از بافیلو به برسی ست پدر و پسر می پردازیم.

انواع ست های پدر و پسر

انواع ست های پدر و پسر

همان گونه که بیان شد پدر و پسر به خاطر شیک پوشی و جذاب بودن از ست ها استفاده می کنند. این مدل ست ها باعث جذابیت شده و همچنین می تواند برای هر دوی آن ها شادی به ارمغان بیاورد. انواع ست هایی که برای پدر و پسر وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ست پدر و پسری اسپرت
  • ست پدر و پسری مجلسی
  • ست پدر و پسری خانگی و راحتی

در ادامه به برسی هر یک از ست های پدر و پسری خواهیم پرداخت.

ست پدر و پسر اسپرت

ست پدر و پسر اسپرت

به خاطر تنوع در لباس های اسپرت، انتخاب کمی سخت می شود و باید دقت زیادی داشت. تنوع در رنگ ها، نوع جنس لباس ها و مواردی از این قبیل باید در الویت انتخاب باشد و دقت زیادی در رابطه با خرید انجام داد.

ست پدر و پسر مجلسی

ست پدر و پسر مجلسی

یکی از انواع ست های پر طرفدار که پدر و پسر را تشویق به استفاده از آن می کند انواع ست مجلسی است. استفاده از این ست می تواند در تک بودن و درخشش پدر و پسر در مجلس تاثیر زیادی داشته باشد. در ضمن در نوع رنگ انتخابی این نوع لباس های نظیر پالتو، کت و … دقت زیادی کنید. سعی کنید این مدل لباس ها را از بین رنگ های خنثی نظیر بژ انتخاب نمایید.

ست پدر و پسر راحتی

در انتخاب این نوع ست ها چیزی که باید به آن دقت زیادی داشت رنگ پوست و رنگ مو می باشد. با توجه به این دو می توانید ست خوبی را انتخاب کنید. اگر چهره ی شما گندمگون و موهای شما خرمایی و قهوه ای است استفاده از رنگ هایی نظیر آلبالویی و قرمز تیره بهترین انتخاب می باشد.

نکات ست لباس پدر و پسر

برای این که یک ست پدر و پسر خاصی داشته باشید باید نکاتی را رعایت کنید. این نکته ها به شما کمک می کند که در انتخاب نوع لباس و همچنین تیپ مورد نظر خود بهترین انتخاب را داشته باشید. یکی از اشتباهاتی که پدر ها در هنگام ست لباس خود با فرزندشان انجام می دهند این است که سعی می کنند او را به مانند خود کنند یعنی در انتخاب کروات، کت و غیره از رنگ های تیره استفاده می کنند. ولی باید این نکته را توجه کنند که نباید این اشتباه را انجام دهند باید سعی کنند که از رنگ های شاد استفاده کرده و باعث بالا رفتن شادی در فرزندان خود شوند.

سخن نهایی

ما در این مطلب به برسی بعضی نکات در انتخاب ست مناسب پدر و پسر اشاره کردیم، با رعایت کردن نکات بالا شما هم می توانید در انتخاب ست های پدر و پسری موفق عمل کنین. فقط یادتان باشد، همان گونه که اشاره شد در انتخاب ست های پدر و پسری مهم ترین نکته این است که سعی کنید از رنگ های شاد استفاده کنید، یعنی سعی نکنید مانند خود از لباس های تیره برای فرزندانتان استفاده کنید.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.