Sırala
نمایش:
7 محصول یافت شد

تی شرت و شلوارک

تی شرت و شلوارک

یکی از جدیدترین مدل ست هایی که در فصل تابستان بسیار مورد توجه  قرار می گیرد ست تی شرت و شلوارک راحتی مردانه است. این ست ها در انواع مختلی تولید می شوند که سلیقه انواع مختلف مردم را در بر می گیرد. اگر شما جز آن دسته از افرادی  هستید که می خواهید ست تیشرت و شلوارک زیبا همراه با استایلی به روز داشته باشید، بهتر است در ادامه این مطلب از بافیلو همراه ما باشید.

راهنمای خرید تی شرت و شلوارک

راهنمای خرید تی شرت و شلوارک

با شروع فصل تابستان، مردم به دنبال این هستند که لباس راحتی جدید برای این فصل گرم بگیرند، ست لباس راحتی تابستانی یکی از پر طرف دار ترین ست ها است، که طرف داران زیادی را برای خود دارد.

یکی از مهم ترین نکات در خرید ست های تابستانی، جنس لباس است. جنس لباس برای این مهم است که در گرمای تابستان، بدن شما را خنک نگه دارد و قابلیت عرق گیری داشته باشد. پوشیدن لباس‌هایی از جنس نخ، کتان، ابریشم و شمبری در تابستان را برای شما توصیه می‌ کنیم.

سعی کنید از پارچه هایی استفاده نکنید که روزتان را تلخ کند، یعنی پارچه هایی که قابلیت عرق گیری نداشته باشند برایتان سخت خواهد بود. پیشنهاد می شود که از جنس های پلی استر، ریون، جین و چرم در فصل های گرم استفاده نکنید.

از رنگ های روشن استفاده، رنگ های روشن چون گرما را از خود دفع می کنند، بدن را خنک نگه می دارند ولی رنگ تیره با جذب کردن گرما به خود باعث، باعث گرمی می شود. استفاده از رنگ تیره در خانه باعث از بین رفتن روح و انرژی در خانه می‌شود. برای انرژی بیشتر خودتان و افراد داخل خانه از رنگ‌های روشن استفاده کنید.

کلام آخر

با رعایت کردن نکات بالا می توانید ست های تی شرت و شلوارک راحتی را بگیرید.

نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.