Sırala
نمایش:
1 2 3 4
41 محصول یافت شد
1 2 3 4

تی شرت و شلوار

تی شرت و شلوار

تی ‌شرت به انگلیسی t shirt یکی از جذاب ‌ترین لباس‌های مردانه اسپرت است که انتخاب همه افراد جامعه است. این لباس کارکرد بالایی دارد و هم چنین از قیمت پایینی نیز برخوردار است. طراحی این لباس کاملاً ساده بوده و معمولابدون دکمه و یقه دوخته می‌ شود. همان ‌طور که گفته شد این لباس برای همه افراد جامعه مناسب است.

مدل آستین ‌کوتاه آن را می ‌توان در همه روزها پوشید و با آیتم‌های مختلفی ست کرد. تی ‌شرت‌ مردانه از آنجایی ‌که برای بسیاری از مردم جهان محبوب‌ اند در طرح‌ ها و رنگ‌ های مختلف و متفاوتی به بازار ارائه می‌ شوند. این لباس‌ ها برای تبلیغات هم کاربرد دارند. بسیاری از برندهای معروف از تی‌ شرت‌ها به‌ عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغاتی استفاده می‌ کنند.

همچنین شلوار اهمیت ویژه‌ای در بین لباس آقایان دارد، در خرید شلوار پارچه ای و رسمی، شلوار کتان و شلوار جین به نکات متفاوتی باید دقت کرد. در هنگام خرید شلوار مردانه توجه به قد شلوار بسیار اهمیت دارد. از خرید شلوار‌های خیلی تنگ یا خیلی گشاد پرهیز کنید و شلواری بخرید که در آن احساس راحتی می ‌کنید.

تی شرت

تی شرت

تی شرت راحت‌ ترین لباسی است که در همه مراسم ‌های غیررسمی کاربرد دارد . همان‌ طور که همه ما به‌خوبی می دانیم این لباس هم در حالت رسمی و هم در حالت کژوال مورد استفاده است.

شما در هر سن و سالی که باشید، زن باشید یا مرد،  تی شرت می تواند سن شما را کم کرده و از رسمیت آن بکاهد، مخصوصاً تی شرت های آستین ‌کوتاه و طرح دار.

شما می ‌توانید از ترکیب کردن تی شرت های طرح دار زیبا و یک شلوار کتان اسپرت، یکی تیپ جذاب و ارزان‌ قیمت برای خود بسازید تا در موقعیت ‌های غیررسمی بدرخشید. تی شرت آستین ‌کوتاه عموماً برای پوشش‌ های زیر لباس استفاده می ‌شود؛ اما در فصل گرما  پوشش بالا تنه جداگانه انتخاب می ‌شود.

انتخاب تی شرت مناسب

انتخاب تی شرت مناسب

برای تی شرت ها رنگ واحدی قائل نیستیم . رنگ تی شرت با توجه به رنگ دیگر آیتم ها مثل کت و شلوار و کیف و کفش انتخاب می شود .

آنچه مهم است جنس تی شرت است که اهمیت بسیاری دارد. در تابستان تی شرت های نخی و پنبه ای بهترین گزینه می باشند که در خانه و محل کار قابلیت پوشیدن دارند.

برای پوشیدن تی شرت بهتر است افرادی که قفسه سینه و شانه کوچکی دارند از تیشرت یقه گرد استفاده کنند و یا کسانی که سرشانه ها و قفسه سینه پهنی دارند بهتر است از تی شرت های یقه هفت برای ایجاد خطای دید استفاده کنند.

تی شرت ها عموما با شلوار جین و کتانی استایل کژوال بسیار جذابی را می سازند.

شلوار

شلوار

شلوار راحتی مردانه از آن دست لباس هایی است که همه آقایان باید یکی دو جفت از آن را در کمد لباسشان داشته باشند. کمی دور از ذهن است اگر مردی در محیط خانه یا دورهمی دوستانه از شلوار رسمی استفاده کند، یا حتی گاهی این تصور وجود دارد که می‌ توان از لباس های مندرس برای محیط خانه استفاده شود و با این کار جلوه ‌ای نا مناسب را از خود در محیط خانه نشان دهید.

در نتیجه شلوار راحتی مردانه از پوشاکی است که باید برای خرید آن وقت و زمان مناسب گذاشت. هنگام خرید به سایز و جنس پارچه شلوار راحتی مردانه توجه کنید. شلوار نخی می ‌تواند حس راحتی و خوشایندی را برای شما به همراه داشته باشد. کتان لینن هم می‌ تواند همین حس را برای شما ایجاد کند. این جنس از پارچه با هر بار شستشو حالت نرم تری را به خود می ‌گیرد و می ‌تواند برای شما جذابیت بیشتری داشته باشد.

انتخاب شلوار مناسب

انتخاب شلوار مناسب

انتخاب جنس مناسب در خرید شلوار راحتی بسیار مهم است. اگر قصد خرید شلوار راحتی برای زمان خواب را دارید، بهتر است جنس پارچه آن نخی، خنک و لطیف باشد تا تعرق کمتری داشته باشید و با پوشیدن آن احساس راحتی کنید. برای ورزش کردن بهتر است شلوارهای کشی را انتخاب کنید که اجازه انجام انواع حرکات ورزشی را به شما می دهند.

کلام آخر

 ما در این مطلب از بافیلو به لباس راحتی مردانه یعنی تی شرت و شلوارک پرداختیم، اگر شما هم به هنگام خرید لباس راحتی یعنی شلوار و تی شرت به نکات گفته شده در این مطلب دقت کنید، می توانید یک ست زیبای تی شرت و شلوار راحتی برای خانه و ورزش و ... انتخاب کنید. همچنین با ما در میان بگذارید که شما به هنگام انتخاب یک لباس راحتی به چه نکاتی دقت می کند. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.