Sırala
نمایش:
1 2
13 محصول یافت شد
1 2

تاپ زنانه 

تاپ های زنانه یک لباس راحت برای خانم ها هستند. همانطور که می دانید تاپ یک لباس اندامی و بالاتنه است که مدل های مختلف آن شکل های متفاوتی دارند. تاپ های بند دار و بدون بند، تاپ بسیار کوتاه یا تاپ لوله، تاپ بلند که تا قسمت پایین کمر می رسد. تاپ یک کلمه کاملا انگلیسی است که به تمام لباس های بیرونی اشاره دارد. تی شرت در انگلیسی نیز  نوعی بالاتنه یا تاپ است. اما در فارسی فقط تاپ های بدون آستین یا آستین کوتاه را بلوز می گویند.

baf223.jpg (23 KB)

مدل تاپ خانگی

تاپ زنانه یکی از مهم ترین لباس های خانگی است که خانم ها می پوشند. راحتی و تازگی تاپ  برای خانم ها بسیار مهم است. تاپ به راحتی پوشیده می شود و می توان آن را با انواع لباس ها ترکیب کرد. تاپ حتی می تواند به عنوان  لباس زیر استفاده شود. تاپ های بسیار کوتاه که از قسمت بالایی سینه تا  ناف امتداد دارند و به تاپ های لوله ای معروف هستند، در کل یک لباس زیر ساده ای هستند.

این تاپ ها به دلیل اندازه کوچکشان سبک وزن نیز هستند، تا خانم ها هنگام پوشیدن این تاپ  احساس ناراحتی نکنند. تاپ بدون بند و تیوب خیلی کوتاه است و  نمی توان آن را در مهمانی ها پوشید. از آنجایی که این تاپ هیچ آستین یا برآمدگی دیگری  از بالا ندارد، به آن تاپ تیوپی ای می گویند. قسمت بالای تاپ های تیوبی مانند یک استوانه است که تا زمانی که آن را پوشانده نمی توان دید.

baf244.jpg (33 KB)

اسم انواع تاپ زنانه

اساساً تاپ هایی وجود دارند که مدل سوتین بندی دارند و از سوتین های معمولی کمی بزرگتر هستند. تاپ بندی کوتاه اسم این نوع تاپ ها است. در حقیقت این نوع از تاپ ها که در ایران به عنوان یک لباس زیر ساده و شیک استفاده می شود در کشور های اروپایی خانم ها در کنار ساحل و استخر می پوشند. در کل تاپ  زنانه بدون آستین است. ولی با در نظر گرفتن اینکه به لباس‌های بالاتنه مثل تی شرت و بلیز هم در انگلیسی، تاپ گفته می‌شود، اصطلاحاً به تاپ ‌های بدون آستین، تاپ آستین حلقه ای نیز گفته می‌شود. در مقایسه با تاپ بدون بند، تاپ های آستین حلقه ای پوشیده تر است و تا بالای سینه را می پوشاند. موقع پوشیدن تاپ آستین حلقه ای دست ها آزاد است و حالت یکنواخت دارد. طراحی قسمت بالایی تاپ خانه چندان متنوع  نیست و فقط اندازه و متریال قسمت بالایی تاپ تعیین کننده است. اگر کمی دقت کنید، قسمت بالایی تاپ خانه باید خنک، روشن و راحت باشد. در نتیجه طرح های زیبا و جذاب روی تی شرت های خانگی چندان برای خانم های ایرانی مهم نیست. گاهی اوقات وضعیت فعلی ذهن شما را در خانه نشان می دهد.

تاپ های مجلسی

در کل تاپ ها از تنوع مختلفی برخوردار هستند. در این میان باید گفت تاپ های مجلسی طرفداران ویژه خود را دارند. به دلیل تنوع مختلف تاپ های مجلسی اکثر خانم  ها تمایل زیادی به خرید این نوع تاپ را دارند و برای مهمانی های دور همی زنانه مثل جشن تولد و دیگر مهمانی ها این نوع تاپ ها مناسب هستند. تاپ مجلسی یقه گرد، یقه هفتی، تاپ  مجلسی چین دار، ساده و...  همانطور که مشاهده کردید تاپ ‌های مجلسی، دارای یقه‌های متنوعی هستند.  

به دلیل اهمیت بالای تاپ های مجلسی باید ظریف‌تر از حد معمول باشد، طراحی آن‌ها با توجه به مجلسی بودن که  در آن از رویه استفاده می‌شود، باید مطبوع در نظر گرفته شود. معمولا خانم ها دوست دارند در تابستان  در مهمانی ها لباس های ساده  و سبک تری  بپوشند تا در مهمانی مزاحم آن ها نشوند. بنابراین تاپ و شورت یا تاپ دامن دار را  انتخاب می کنند که گرمای کمتری را تحمل کند. گرما دلیل اصلی پوشیدن تاپ نیست، اما در این زمینه بی تاثیر  نیست.

baf472.jpg (18 KB)

شومیز ها

عموما از دسته های تاپ می توان به بولوز و یا شومیز اشاره کرد که نیمه آستین هستند ولی می توان تمام آستین هم پیدا کرد. قسمت بالایی  این مدل از تاپ های شومیز آزاد است و در بخش پایینی یا کمر کمی کشی و جذب است و با شلوار جین در مهمانی های رسمی مناسب است.

تاپ های نیم تنه

مدل دیگر این تاپ ها نیم تنه  هستند. از طرفی  می توان تاپ سینه را نوعی بلوز نیز نامید. تاپ های بند نازکی که برای دختران اسپرتی که چربی شکم ندارند مناسب است، حتی اگر لاغر و کوچک هستید، برای شما هم مناسب  است زیرا اندام نشان دهنده قد بلندتر شماست.

قیمت تاپ زنانه

قیمت تاپ زنانه متفاوت است، زیرا بر اساس ویژگی ها، تجهیزات، جنبه های کاربردی، فصل و مدل محصولات تعیین می شود. قیمت تاپ توری به طور طبیعی بالاتر از یک ست نخی است. اگر به فکر خرید تاپ برای خود یا عزیزانتان هستید، می توانید محصولات را از طریق دسته بندی لباس زیر زنانه بافیلو مشاهده کنید. شما می توانید با بررسی تمامی محصولات سفارش خود را ایجاد کنید.

 

جمع بندی

مهم ترین نکته در خرید تاپ زنانه، توجه به پارچه و مواد تشکیل دهنده است. انتخاب زیادی از مواد در زمینه تاپ در دسترس شماست. هرچه کیفیت پارچه بهتر باشد، سلامت بدن شما بیشتر است. انتخاب پارچه برای بسیار مهم است. پنبه و نخ عمدتاً در تاپ های دخترانه و زنانه استفاده می شود. پارچه های بد لباس زیر باعث می شود در روزهای تابستان عرق کنید و مشکلات جدی ایجاد می کنید.

 بهتر است تاپ را با توجه به فرم اندام انتخاب کنید. تاپ در اندازه ها و مدل های مختلف برای زنان و دختران وجود دارد، بنابراین هنگام خرید همیشه باید مطمئن شوید که تاپ متناسب با فرم بدن است. لباس زیر نامناسب می تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما شود.

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.