Sırala
نمایش:
1 2 3
25 محصول یافت شد
1 2 3

  جوراب و جوراب شلواری لانه زنبوری

استفاده از جوراب شلواری یک جادوی فوق العاده برای پا ها و ساق پای خانم ها می باشد چرا که با پوشاندن سطح پا ها و ساق های پا آن را صاف تر از آچه هست نشان می دهد.

این امر باعث می شود که پا ها به صورت لاغر و شیک در آیند حتی پا های جوان به صورت جذاب دیده می شوند.

درست است که انسان هر روز جوراب شلواری نمی خرد ولی بهتر است از بین این تعداد کم از که جوراب شلواری میخرد، مناسبش را انتخاب کند.

بنابراین در این مقاله نحوه انتخاب جوراب شلواری مناسب را با استفاده از ویژگی های مختلف این لباس دوست داشتنی را مرور کنیم.

سایز

سایز

اکثرا جوراب شلواری ها فری سایز هستند؛ فری سایز یعنی به هر اندازه جور می شود و قابل استفاده برای هر سایزی است. ولی بعضی از جوراب شلواری ها سایزشان small و medium و  large هستند.

درست است که فری سایز بودن جوراب شلواری کار ما را در انتخاب سایز راحت تر می کند ولی دقت کردن در این مورد باعث می شود که عمر جوراب شلواری ما افزایش یابد.

بعضی از جوراب شلواری ها هم بر اساس اندازه پا سایز بندی می شود به عنون مثال سایز پای فردی 34 است در همان سایز هم یک جوراب شلواری انتخاب می کند.

فاق

فاق جوراب شلواری

معمولا اکثر جوراب شلواری ها فاق بلند هستند، یعنی تا روی شکم می آیند تا شکم را بپوشانند. اگر از این مدل ها خوشتان نمی آید و می خواهید فاق کوتاه تهییه کنید باید به خوبی مدل های متفاوت را برسی کنید.

جوراب شلواری ها ممکن است دوفاق، سه فاق و چهار فاق باشند البته این فقط یک اصطلاح است یعنی فاق در کل یکی است.

دوفاق یعنی در جلوی و پشت شکم یک خط دوخت وجود دارد، سه فاق یعنی در پشت شکم دوخط دوخت و در جلوی شکم یک خط دوخت وجود داشته باشد، 4 فاق یعنی در پشت و جلوی شکم 2 خط دوخت وجود داشته باشد و این مدل اکثرا برای افرادی است که شکم آن ها بزرگ است.

ضخامت

ضخامت جوراب شلواری

ضخامت جوراب شلواری‌ها با یک عدد سنجیده می‌شود. واحد اندازه گیری و ارزیابی انواع جوراب کلمه denier است که اشاره به اندازه تراکم و ضخامت جوراب دارد. جوراب شلواری شیشه‌ای ضخامت زیر 10 دارد و جوراب‌شلواری‌های خیلی ضخیم زمستانی ضخامت 200 دارند. معمولا برای مدل‌های مجلسی چیزی حدود 20 تا 40 و برای جوراب‌شلواری‌های پوشیده معمولی حدود 70 تا 90 را می‌گیرند. جوراب‌شلواری هرچه نازک‌تر باشد، احتمال دررفتن و سوراخ شدنش بیشتر است.
درواقع اغلب جوراب‌شلواری‌های شیشه‌ای (زیر 10 دن) یک بار مصرف هستند. البته نکاتی هستند که با رعایت آن می توان عمر جوراب شلواری را افزایش داد.

رنگ

رنگ جوراب شلواری

 مشکی و رنگ پا اولین گزینه هستند که معمولا در خرید جوراب شلواری به ذهن خریدار می رسد. جوراب شلواری رنگ پا فقط حالت و کاربرد تزئینی دارد، ولی جوراب شلواری مشکی با ضخامت 60 می تواند حالت پوشاننده داشته باشد.

یک جوراب شلواری مشکی را می توان با تمام لباس ها ست کرد و پوشید ولی جوراب شلواری رنگارنگ مانند زرد، سبز، آبی و ... را باید با لباس های خاص خود ست کرد.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.