Sırala
نمایش:
1 2 3 4 5 6
64 محصول یافت شد
1 2 3 4 5 6

جوراب شلواری

از قدیم الایام تا به امروز، پوشاک نوع لباس پوشیدن افراد داخل و خارج از خانه به قدری اهمیت داشته است که هر فردی فارغ از جنسیت، بهترین نوع لباس را بر اساس سلیقه و مدل خود انتخاب و خریداری می کند.

این در حالی است که دختران بیش از سایر افراد در انتخاب و خرید لباس برای هر مکنی با هر نوع طرح لباسی اهمیت می دهند، بنابراین برای دختران هرمراسم و هر مکانی لباس و نوع پوشش مخصوص به خود را دارد.

پوشاک دخترانه از دیرباز به دلیل تفاوت های ظاهری و برخی از ویژگی های مهم و شاخص که منجر به طراحی، تولید و عرضه پوشاک زنانه در جهت خاصی شده است، یکی از اصلی ترین و تفاوت های عمده با پوشش و استایل دیگران بوده است.

جوراب-شلواری-تمایز-اصلی-پوشاک-دختران.jpg (29 KB)

یکی از لباس هایی که برای یک عضو مخصوصاز بدن دختران طراحی و تولید شده است که در بین دختر خانم ها از جذابیت و زیبایی برخوردار است و در هر محیط و مکانی لزوم استفاده آن مشاهده می شود و در انتخاب و خرید اهمیت زیادی در بین دختران دارد جوراب و جوراب شلواری است.

 جوراب شلواری بچه گانه از ضروریات البسه کودکان، و مخصوصا دختربچه ها است که باید حتما در سبد خرید کودک شما قرار بگیرد. امروزه جوراب شلواری بچه گانه ترک، به علت کیفیت و دوام بالا، طرفداران زیادی دارد. در این مطلب از بافیلو به نکات مهم در خرید جوراب شلواری بچه گانه خواهیم پرداخت.

جوراب شلواری چیست

جوراب شلواری و یا Pantyhose نوعی جوراب بلند است که برای پوشش پا استفاده می شود. جوراب شلواری در صنعت مد نقش مهمی دارد. جوراب شلواری در سال هزار و نهصد و شصت به عرصه مد آمد و جایگزین جوراب های بلند شد. جوراب شلواری های ضخیم در فارسی به ساپورت معروفند.

جوراب ها نوعی از پوشش ها بوده اند که پدران مدت ها از آن استفاده می کردند و دلیل اصلی استفاده و پوشیدن آن گرم نگه داشتن آن و محافظت از پا در برابر سرما بوده است.

جوراب-شلواری-از-دلایل-جذابیت-دختران.jpg (50 KB)

بعدها چون دختران برای هر محیط، مکان و مناسبتی از پوشش خاصی استفاده می کردند، برای زیبایی و جذابیت پاها و قسمت های بالای زانو، نوعی جوراب شلواری در رنگ ها و مدل ها طراحی و تولید شد.

که در حال حاضر در بین بسیاری از دختران محبوبیت دارد دختران از استفاده و پوشدین و جذابیت آن لذت می برند.علاوه بر اینکه جوراب و جوراب شلواری در جذابیت و زیبایی و محافظت از پاها تاثیر بسزایی دارد، نکات و توصیه هایی در مورد اهمیت پوشیدن و نپوشیدن جوراب و جوراب شلواری وجود دارد که باید در انتخاب، خرید و استفاده باشد. جوراب و جوراب شلواری بیشتر از همیشه مورد توجه دختران قرار گرفته است.

در ایران، از اواخر دهه هشتاد شمسی، جوراب شلواری در بین دختران محبوب شد و گاها به عنوان شلوار، از آن استفاده می شد.

تفاوت جوراب شلواری و ساق شلواری

با این که هر دو پوشش باعث محافظت و زیبایی پای کودک می شوند اما با هم متفاوتند. هم جوراب شلواری بچه گانه و هم ساق شلواری باعث محافظت پای کودک در برابر آسیب، آفتاب سوختگی و سرمازدگی می شوند. همچنین زخم ها و معایب پوست پا را می پوشانند، اما باهم متفاوتند.

تفاوت ساق شلواری و جوراب شلواری.jpg (38 KB)

جوراب شلواری در واقع پوششی است که به عنوان جوراب پوشیده می شود و جانشین آن است. اما ساق شلواری بچه گانه، لباسی چسبنده، مات و ضخیم است.

همینطور ماهیت هر دو لباس متفاوت است. جوراب شلواری مخصوصا در بزرگسالان، به پوششی اطلاق می شود که شفاف است و پوست را نشان می دهد. معمولا قسمت بالای آن از الیاف پنبه یا ترکیبی از پنبه با الیاف دیگر تهیه می شود. اما در ساق شلواری از پارچه یک دست استفاده می شود.

جوراب شلواری بچه گانه مجلسی

جنس این نوع جوراب شلواری های بچه گانه ترک درصد بالایی از الیاف پنبه ای را دارند. برای حالت کشسانی جوراب شلواری، مقدار خیلی کمی از الیاف پلی استر نیز در آن بکار رفته است.

این نوع جوراب شلواری های بچه گانه، در عین دوام بالا، راحت و سبک هم هستند.

جوراب شلواری بچه گانه ترک نخی و نگینی، علاوه بر جنس پنبه ای سبکی که دارند، روی کناره های آن نگین های زیبای چسبان دارند.

این نگین ها خیلی بادوام هستند و در اثر شستشو تغییری نمی کنند. همچنین بخاطر شکل زیبایی که به  ترکیب لباس می دهند، بسیار مورد توجه کودکان هستند.

جوراب شلواری نخی ساده ترک از دیگر مدل ها است که برای لباس های رسمی، پوشش روزمره، استفاده در مهد کودک و یا مدرسه، کاربرد فراوان دارند.

دلایل پوشیدن جوراب و جوراب شلواری

جوراب و جوراب شلواری بعد از یک تغییر اساسی به عنوان کالای لوکس و لاکچری به بازار وارد و در بین دختران از اهمیت بالایی برخوردار شد که دلایل خوبی برای پوشیدن و استفاده از این نوع جوراب شلواری برای پا وجود دارد که در ادامه به بررسی دلایل نیاز به پوشیدن می پردازیم.

محافظت از پوست

یکی از اصلی ترین و مهم ترین دلایل پوشیدن جوراب و جوراب شلواری، محافظت و مراقبت از پاهاست که افراد باید به این نکته که در عدم استفاده از جوراب و جوراب شلواری صدمات جدی برای پا ها به همراه خواهد داشت توجه کنند. .

ایجاد نرمی و لطافت پاها

جوراب و جوراب شلواری به دلیل استفاده از الیاف خاص و مواد با کیفیت در حین تولید به دلیل رعایت برخی از نکات و توصیه های پزشکان و متخصصین در حفظ نرمی و لطافت پا ها نقش به سزایی دارد.

سایت بافیلو جوراب و جوراب شلواری دخترانه را در انواع مدل ها و طرح ها با گزینه های خرید آسان و سریع برای دختر خانم ها و مصرف کنندگان فراهم کرده است.

دلایل-لزوم-پوشیدن-جوراب-و-جوراب-شلواری.jpg (53 KB)

نگه داری گرم و خشک پاها

از دیگر دلایل نیاز به پوشیدن جوراب و جوراب شلواری می توان به گرم نگه داشتن پا در فصول سرد و خشک نگه داشتن پا در فصول گرم به دلیل تعریق پا در گرمای روز اشاره کرد.

حفظ استایل پوشش

یکی از دلایل اصلی نیاز به پوشیدن جوراب و جوراب شلواری حفظ الگوی پوشش لباس است که می تواند دلیل اصلی حفظ زیبایی و استایل لباس در بین دختران باشد زیرا بسیاری از مدل ها و انواع لباس ها نیاز به جوراب و جوراب شلواری دارند و به همین دلیل است که انواع جوراب و جوراب شلواری متناسب با پوشاک و استایل پوششی طراحی، تولید و عرضه می شود که دختران باید انتخاب و خرید خود بسیار دقت کنند.

مزایای جوراب شلواری

 • قیمت آن‌ها نسبت به شلوار دخترانه بسیار ارزان‌تر است به طوری که با پول یک شلوار می‌توانید تعدادی جوراب شلواری خریداری کنید.
 • برای پوشیدن انواع سارافون و پیراهن بلند شما از تنها پوششی که برای پوشاندن پای کودک خود می‌توانید استفاده کنید، جوراب شلواری است.
 • جوراب شلواری بچه‌گانه دارای طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها می‌باشد، بنابراین شما به راحتی می‌توانید آن را با انواع لباس ست نمائید.
 • یک پوشش چهار فصل بوده، بنابراین فقط محدود به استفاده در یک یا دو فصل از سال نیست. مدل‌های بافت را می‌توان زمستان استفاده کرد.
 • اگر کودک شما پاهای کشیده و زیبایی دارد، شما می‌توانید با استفاده از جوراب شلواری آن‌ها را به نمایش بگذارید.
 • کودک شما به حدی درون آن احساس راحتی و آرامش می‌کند که گویی لباسی بر تن ندارد. البته باید دقیقا جوراب شلواری سایز کودک خود را پوشیده باشید.
 • انواع مدل های جوراب و جوراب شلواری

  از آنجایی که دختران بیش از سایر افراد جامعه به لباس و نحوه لباس پوشیدن خود اهمیت می دهند، بسیاری از جوراب ها و جوراب های شلواری با سبک ها و مدل های متنوع و مختلف طراحی، تولید و عرضه می شوند.

 • مدل-لانه-زنبوری.jpg (44 KB)
 • از معروف ترین و محبوب ترین مدل های جوراب و جوراب شلواری دخترانه برای انتخاب می توان به جارتیز، طرح دار، گن دار، لانه زنبوری و جوراب شلواری معمولی اشاره کرد که در اندازه ها، شکل ها و مدل های مختلف ساخته می شوند.

  از جمله طرح های جوراب شلواری محبوب دخترانه می توان به جوراب شلواری زیر زانو شیشه ای، خال خالی، گن دار شیشه ای و ... اشاره کرد که تمامی این مدل ها و طرح ها در فروشگاه بافیلو برای خرید دختران با بهترین کیفیت و قیمت ارائه شده است.

 • کلام آخر
 • جوراب و جوراب شلواری در بین دختران از لحاظ نوع پوشش و پوشاک برای آنها بسیار مهم است. به همین دلیل باید در انتخاب و خرید جوراب و جوراب شلواری مورد نظر خود دقت بیشتری به خرج دهند.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.