Sırala
نمایش:
1 2 3 4
46 محصول یافت شد
1 2 3 4

جوراب مچی

جوراب مچی

در هر سنی از زندگی خانم ها و آقایان از جوراب استفاده می کنند و هرکسی، با هر سن و سلیقه ای که برای خود می پسندد نوعی مختلف از جورب را برای خود انتخاب می کند. جوراب پا را از هر نوع سرما، گرما، اصطکاک، فشار و... محافظت می کند و از آسیب دیدگی پا جلو گیری می کند. انواع جوراب را با توجه به اندازه، جنس، طرح، کاربرد و... طبقه بندی می کنند مانند جوراب شلواری های طرح دار. یکی از مدل های پر طرفداره جوراب، جوراب مچی می باشد که می توان با هر نوع استایلی این مدل از جوراب را ست کرد.

در این مقاله از بافیلو ما به انواع جوراب مچی خواهیم پرداخت.

جوراب مچی چیست

جوراب مچی چیست

یکی از مدل های معروف جوراب ها ، جوراب مچی است، جوراب مچی نوعی از جوراب است که مچ و قوزک پا را می پوشانند که اغلب با استایل های اسپرت پوشیده می شوند. جوراب های مچی معمولا در فصل های گرم استفاده می شوند. ای نوع از جوراب ها را اکثرا با کالج و کتانی می پوشند اما این مورد برای آقایان صدق می کند یعنی زنان می توانند با نوعی از جوراب مچی از کفش مجلسی نیز استفاده کنند.

جوراب مچی مردانه و زنانه و مدل های مختلف تولید می شوند که ما در این مطلب، به جوراب مچی های زنانه خواهیم پرداخت.

جوراب مچی زنانه

پجوراب مچی زنانه

جوراب مچی زنانه مانند جوراب مچی مردانه در استایل های اسپرت نیز استفاده می شود، البته زنان نیز می توانند از جوراب مچی های زنانه در استفاده های روزانه حتی در استفاده های مجلسی نیز استفاده کنند.

تنوع جوراب مچی در جوراب مچی های زنانه بسیار زیاد است، شما باید هنگام خرید جوراب مچی زنانه دقت داشته باشید که جوراب مچی شما مطابقت با لباسی داشته باشد که می خواهید آن را با هم ست کنید.

جوراب مچی فانتزی

جوراب مچی فانتزی

جوراب مچی فانتری بیشتر در بین خانم ها طرفدار دارد و اکثر استفاده آن ها بین زنان است، این مدل از جوراب مچی به این گونه است که دارای رنگ ها و طرح های متفاوتی مانند: گل و گیاه، نقش های کارتونی، حیوانات، عروسک و... می باشد.

معمولا این نوع جوراب مچی را افراد بسیار جوان در استایل های خاص استفاده می کنند.

جوراب مچی شیشه ای

جوراب مچی شیشه ای

این مدل از جوراب مچی بسیار نازک است و حتی به نام دیگر جوراب رنگ پا هم شناخته می شود، از این نوع جوراب در روز های بسیار گرم استفاده می کنند زیرا باعث سردی پا می شود.

یکی از مزیت های جوراب مپی شیشه ای این است که، باعث می شود که سطح پوست صاف دیده شود.

جوراب مچی نازک

جوراب مچی نازک

جوراب مچی های نازک در بین خانم ها و زنان بیشترین استفاده را دارد. معمولا از این نوع جوراب در لباس های نیمه رسمی استفاده می شود.

جوراب مچی نازک برای ست کردن با لباس های نیمه رسمی، کفش های پاشنه بلند و صندل گزینه خوبی می باشد.

کلام آخر

فهمیدیم که جوراب های مچی اکثرا در فصل های گرم، برای سرد نگه داشتن پا ها استفاده می شوند. خانم ها از انواع جوراب مچی برای ست های مختلفی مانند ست های مجلسی و نیمه مجلسی و اسپرت و... استفاده می کنند.

شما از جوراب مچی در کدام ست ها استفاده می کنید؟ می توانید نظرات خود را در مورد جوراب مچی با ما در میان بگذارید.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.