Sırala
نمایش:
1 2 3 4 ... 6 ... 9
103 محصول یافت شد
1 2 3 4 ... 6 ... 9

از زمان های خیلی قدیم پوشیدن سوتیبن یا حداقل مشابه های ان در بین زنان محبوب و مروسوم شد. ایمن امر علاوه بر محافظت از سینه ها و زیبایی بخسی به انها برای راحتی زنان نیز موثر بود. نپوشیدن سوتین مخصوصا برای افرادی که سینه هایشان سایز بزرگی دارند. در حرکت دچار مشکل میشوند. سوتین از مشکلات ستون فقرات نیز جلوگیری میکند. امروز نیز استفاده از سوتین بین زنان بسیار متدوال است . به همین دلیل انتخاب سوتین یکی از دغدغه های مهم زندگی یک خانوم متیواند باشد به دلیل اینکه از  زمان بلوغ و شکل گرفتن سینه ها زنان بیشتر طول روز را سوتین بر تن داردند. در بازار نیز انواع مختلف سوتین با کاربرد ها و جنس های گوناگون و در رنگ های مختلف یافت میشود به همین علت هم انتخاب سوتین درست میتواند یک موضوع چالش برانگیز باشد. انتخاب نادرست سوتین میتواند اسیب های جدی و جبران ناپذیرا برای شما ایجاد کند.  ایمروز با ما در بافبلو همراه باشید تا بیشتر با انواع سوتبین و بهترین نوع ان اشنا بشوید.

سوتین-مینی-مایزر.jpg (14 KB) 

همانگونه که گفته شد سوتین های دارای انواع مختلفی هستند که میتواند برطق معیار های متفاوتی دسته بندی شوند. یکی از عوامل میتوان جنس انها باشد و سوتین ها در جنس های متفاوتی تولید میشوند سوتین های گیپور نخی و بعضا پلاستیکی. علاوهه بر جنس سوتین ها بر اساس شکل و کاربرد ها انها نییز گروه بندی میشوند بعضی از انها مخصوص پوشیدن بر زیر لباس های نخی میباسد و گروهی دیگر برای پوشیدن هنگام ورزش طراحی شده اند. بعضی دیگر هم مخصوص چوشیدن هنگتام خواب و گروهی دیگر مخصوص پوشیدن با لباس های دکلته هستند

در سال ها خیر تحقیقات زیادی درباره نپوشیدن سوتین انجام شده است و جمله این تحقیقات به این نتیجه رسیدندد که نپوشیدن سوتین در طول مدت زمان میتواند باعث بروز عوارض مختلفی شود

عوارض نپوشیدن سوتین

شواهد زیادی وجود دارد که نپوشیدن سوتین میتواند باعث بروز مشکلاتی شود. نخستین نکته این است که همه یانوان دوست دارند که سینه های خوش فرمی را داشته باشند و در راستای این تلاش میکنند. ولی نپوشیدن سوتین باعث اویزان شدن سینه ها میشود این انر به این دلیل است که جاذبه زمین باعث کشیده شدن سینه ها میشود مخصوصا در سینه های یزرگ و این باعث کشیده شدن و اویزان شدن سینه ها میشود. همچنین نپوشیدن سوتین باعث میشود که همه فشار و وزن سینه ها بر روی گردن وشانه شما بیفتد. تاثیر این امر در کسانی که سینه های بزرگ دارند بیشتر است. و حتی ممکن است باعث بروز مشکلات جدی تر و حتی ارتروز گردن و اسیب به ستون فقرات شود.

سوتین-مینی-مایزر3.jpg (24 KB) 

زیبایی و خوش فرم بودن سینه ها با سوتین

امروزه از طرح های زیادی برای ساخت انواع سوتین برای مصارف خاص و مصارف مختلف استفاده می شود که شاید حتی بسیاری از خانم ها با آن ها آشنایی نداشته باشند.  تا یک قرن پیش از سوتین برای نگه داشتن سینه های تنگ استفاده می شد و معمولاً لباسی سخت، تنگ و گاهی آزاردهنده بود، اما امروزه تولیدکنندگان سوتین سعی می کنند از جدیدترین روش های پارچه و مد برای تولید بهترین و بالاترین پارچه برای تولید استفاده کنند.

این سوتین ها ظاهر زیبایی دارند، سلامت  و بافت سینه ها را به خطر نمی اندازند و از طرفی به نشان دادن خوش فرم شما کمک زیادی می کنند.

 همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از زنان از فرم سینه خود راضی نیستند و علاقه ای به جراحی زیبایی ندارند. بهترین و در دسترس ترین ابزاری که به آنها آنچه را که می خواهند می دهد سوتین است.

 زن با سینه‌های بزرگ و آویزان می‌توانند از سوتین‌هایی استفاده کنند که سینه‌های آن‌ها را کوچک‌تر نشان می‌دهد و کمی  به سمت بالا کج می‌شود تا از  افتادگی جلوگیری شود.

برخی از زنان، به ویژه زنان جوان، ممکن است مشکل کوچکی در اندازه سینه داشته باشند. سینه های کوچک معمولاً  در لباس ظاهری عالی ندارند و برای این منظور، تولیدکنندگان و طراحان سوتین هایی تولید می کنند که اندازه سینه بزرگ تری دارند. سوتین های اسفنجی.  که در  کاپ سینه از ابر یا اسفنج استفاده می کنند برای این افراد مناسب است. همچنین بسیار مهم است که در چه سنی سوتین بپوشیم

سوتین-مینی-مایزر2.jpg (44 KB)

عوارض پوشیدن سوتین نا مناسب 

همان میزان که نپوشیدن سوتین باعث بروز مشکلاتی میشود پوشیدن سوتین نا مناسب نیز میتواند باعث اسیب میشود. پوشیدن سوتین ها پلاستیک یو با الیاف مصنوعی باعث تعریق پوست شما میشود و به پوست شما اجارزه نمیدهد تعریق درست داشته باشد. به همین دلیل ممکن است موجب حساسیت های پوستی و حتی در مناطق گرم مرطوب موجب بروز قارچ ها پوستی شود.

 

حرف اخر

تلاش کنید هنگام خریئ سوتینو به صورت کلی و عموئمی لباس زیر عوامل مختلفی را در نظر بگیرید و صرفا قیمت ان را معیار قرار ندهید. چون میتواند در طولانی مدت هزینه های بیشتری را برای شما ایجاد کند. سپاس از شما که با ما همراه بودید.

[1]0020

محصولات مشابه
Prepared by  T-Soft E-Commerce.