Sırala
نمایش:
1 2 3 4 ... 6 ... 10
118 محصول یافت شد
1 2 3 4 ... 6 ... 10

از دیر باز همیشه یکی از لباس های مورد علاقه زنان جوراب شلواری بود است. البته در ابتدا به دلیل مخالفت کلیسا برای پوشیدن جوراب شلواری توسط زنان به دلیل اینکه پاهای آنها را نمایان میکرد جوراب شلواری بیشتر توسط مردان استفاده می شد در واقع جوراب شلواری نسل قدیم شلوار های فیت امروزی است. جوراب شلواری ها انواع مختلفی دارند که میتواند فصول مختلف سال مورد استفاده قرار بگیرند.

 البته انتخاب نامناسب جوراب شلواری باعث میشود که پاهای شما را اذیت کند و باعث ناراحتی شما در طول روز شود. ابتدا جوراب شلواری ها از ابریشم  پنبه و بصورت دستی تولید می شوند ولی بعد ها با ظهور دستگاهای اتوماتیک و به روی امدن الیاف پلاستیکی و تولید جوراب شلواری با الیاف پلاستیکی باعث بادوام تر شدن و سبک تر شدن  این جوراب ها شد.

همین امر باعث شد این پوشش زیبا بیشتر از پیش بین مردم جامعه همه گیر و محبوب شود و زنان با لباس های مختلفی مانند کت و دامن از این لباس زیبا استقاده کنند. جوراب شلواری ها انواع مختلفی دارند که میتوان آنها را بر اساس عوامل مختلفی دسته بندی کرد معیار هایی مانند نازکی یا کلفتی و رنگ و کاربرد میتوان از جمله این عوامل باشد

جوراب-شلواری-نازک2.jpg (13 KB)

عوامل مهم در انتخاب جوراب شلواری مناسب

یکی از مهم ترین و اصلی ترین عواملی که باید در انتخاب جوراب شلواری به آن دقت کنیم اندازه و سایز مناسب جوراب شلواری است. بیشتر مردم تصور میکنند که جوراب شلواری چون کشتی است فری سایز است و میتوان از هر سایزی از آن استفاده کرد ولی این یک موضوع کاملا اشتباه میباشد عدم انتخاب سایز نامناسب جوراب شلواری سبب میشود که همه در آن احساس راحتی نکنیم هم باعث زشت دیده شدن پاهای شما میشود. همچنین با توجه به مکان و فصلی که میخواهیم از جوراب شلواری استفاده کنیم آن را انتخاب کنیم

مدل های جوراب شلواری

قبل از اینکه به انواع جوراب شلواری زنانه بپردازیم ابتدا باید با واحد اندازه گیری دنیر اشنا بشیم. دنیر واحد اندازه گیری ضخامت جوراب شلواری میباشد و اینگونه محاسبه میشود که هر 9000 متر از نخ استفاده شده در جوراب شلواری چند گرم وزن دارد و رچه این وزن کمتر باشد جوراب شلواری نیز نازک تر خواهد بود و برعکس. عدد واحد دنیز از 10 شروع میشود و تا 70 ادامه دارد اگر شما علاقه دارید که پاهایتان را تا حدودی بجوشانید باید از جوراب شلواری هایی با عدد بالای 40 استفاده کنید.از انواع جوراب شلواری میتوان به مدل های مختلفی مانند موارد زیر اشاره کرد:

  •         جوراب شلواری ساده
  •         جوراب شلواری توری
  •         جوراب شلواری فانتزی
  •         جوراب شلواری طرح دار 
  •         جوراب شلواری شفاف 
  •         جوراب شلواری غیرشفاف 
  •         جوراب شلواری شیشه ای

جوراب-شواری-نازک.jpg (11 KB)

حرف آخر

جوراب شلواری یکی از لباس هایی است که میتواند تغیر بسازییی در تغیر استایل شما داشته باشد. این لباس ساده و جذاب میتواند زیبایی پوشش شما را چند برابر کند. شما میتوانید در  طول روز با استایل های متفاوت و در کاربردهای متفاوت از این پوشش زیبا استفاده کنید. ما در این مطلب در بامیلو سعی کردیم هر آنچه که باید در مورد جوراب شلواری شیشه ای میدانستید را برای شما بازگو کنیم امید  است پاسخ سوال های خود را یافته باشید.

محصولات مشابه
Prepared by  T-Soft E-Commerce.