Sırala
نمایش:
1 2 3 4 5
58 محصول یافت شد
1 2 3 4 5

جوراب شیشه ای

حتما این موضوع را می دانید که برخی از پوشاک با گذشت مدت زمان طولانی باز هم ماهیت خود را به دلیل طراحی فوق العاده و کار آمد بودن در هر بازه زمانی حفظ کرده است. جوراب های شیشه ای نی جزء این دست از پوشاک است که با گذشت مدت زمان طولانی از زمان ساخت آن در همه جای دنیا موجود و ترند است.

 

تاریخچه جوراب شیشه ای

صنعت تولید جوراب های شیشه ای با اختراع دستگاه های صنعتی وارد بازار  مد شد. در زمان های دور که مصادف با پیشرفت کردن صنعت مد بود به دلیل ماهیت زیبا بودن جوراب های شیشه ای، قیمت زیادی بایستی بالای آن پرداخت می شد از این بیشتر اشراف زادگان و ثروتمندان مخاطبان این طرح بودند و برای حضور در مراسمات رسمی و مجلل از آن ها استفاده می کردند. با گذشت زمان استفاده از طرح جوراب های شیشه ای در میان عموم افزایش یافت. با افزایش مخاطبان جوراب های شیشه ای تنوع این طرح با رنگ های مختلف نیز افزایش یافت.

جوراب های شیشه ای جزء پوشاک تابستانی به شمار می روند چرا که با نازک بودن موجب می شوند پای شما عرق نکند و از افزایش دمای بدن شما در فصل تابستان جلوگیری کند. همچنین این طرح برای کفش های تابستانی کارآمد است که موجب زیبایی هر چه بیشتر پای شما داخل کفش می شود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که کشور ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان جوراب به خصوص جوراب های شیشه ای در خاور میانه است که خود نیز صادر کننده به کشور های دیگر است. 

02.0.jpg (20 KB)

جوراب شیشه ای چیست؟

جوراب های شیشه ای زنانه مدلی از جوراب است که در نازک هستند و بافت بسیار نازک دارند که پاها را به دلیل بافت توری که دارد نمایان می کند. این پوشش با افزایش زیبایی و جذابیت پا در طرح مد از اهمیت زیادی برخوردار است.

جوراب های شیشه ای به دلیل بافت نازک و توری که دارند بایستی هنگام استفاده دقت زیادی به کار ببرید که یک سری از این نکات به صورت زیر است :

  • ناخن بلند یا شکسته می تواند باعث نخ کشدن شدن جوراب های شیشه ای شود پس دقت کنید
  • مراقب باشید به سطوح زیر برخورد نکند
  • از کشیدن یهویی جوراب های شیشه ای خودداری کنید

کاربرد و مزایای جوراب های شیشه ای چیست؟

جوراب های شیشه ای به خصوص رنگ های کرمی و مشکی در میان خانم ها بسیار پر طرفدار هستند. از آنجایی جوراب نقش مهمی را بر عهده دارد و همیشه در همه ماه ها و فصل های سال قابل استفاده است از این رو کاربرد و مزایای بسیاری دارد که از جمله این موارد می توان به لیست زیر اشاره کرد :

  • جوراب های شیشه ای قیمت به صرفه تری نسبت به جوراب های دیگر دارند.
  • جوراب های شیشه ای از تنوع بالایی برخور هستند.
  • افزایش زیبا و جذابیت پا با هر مدل لباسی
  • موجود در رنگ های مختلف
  • قابل استفاده با انواع لباس
  • خنک نگه داشتن پا در فصول گرم سال
  • محافظت از پا در مقابل قارچ ها، ویروس ها و...

تا چند وقت پیش که تقریبا می توان گفت یک دهه پیش کمتر خانمی بدون جوراب در مکان های عمومی، مجلسی، مهمانی و...حاضر می شد. ولی امروزه از استفاده کمتری برخور دار است. ولی با این حال این دست از جوراب ها، جوراب های شیشه ای باز هم در بازار مد از محبوبیت زیادی برخوردار است.

انواع جوراب های شیشه ای

جوراب های شیشه ای انواع مختلفی دارند و با توجه به نیازهای کاربران در انواع مختلف مردانه، زنانه، بچگانه تولید شده اند. مدل جوراب های شیشه ای زنانه در طرح های جوراب های مچی، جوراب های بلند زیر زانو، جوراب شلواری، جوراب شلواری حاملگی، جوراب های کف دار و... طراحی شده اند. جوراب های شیشه ای مدل ضخیم هم دارند که می توانید با هر سلیقه ای که باشید از آن ها استفاده کنید.

213.jpg (31 KB)

کلام آخر

 در این مطلب از بافیلو شما را تاریخچه جوراب شیشه ای، مزایای استفاده از جوراب شیشه ای، کاربرد جوراب شیشه ای، نکت استفاده از جوراب شیشه ای و.. آشنا کردیم. امیدواریم این مطلب از سایت بافیلو برای شما عزیزان مفید وافع گردد و بتوانید بهترین جوراب های شیشه ای و لباس زیر زنانه و... با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت بافیلو تهیه کنید.

 

 

 

محصولات مشابه
Prepared by  T-Soft E-Commerce.