Sırala
نمایش:
1 2
20 محصول یافت شد
1 2

جوراب شلواری سایز بزرگ

جوراب شلواری سایز بزرگ

استفاده از جوراب شلواری یک جادوی فوق العاده برای پا ها و ساق پای خانم ها می باشد چرا که با پوشاندن سطح پا ها و ساق های پا آن را صاف تر از آچه هست نشان می دهد.

این امر باعث می شود که پا ها به صورت لاغر و شیک در آیند حتی پا های جوان به صورت جذاب دیده می شوند.

درست است که انسان هر روز جوراب شلواری نمی خرد ولی بهتر است از بین این تعداد کم از که جوراب شلواری میخرد، مناسبش را انتخاب کند.

بنابراین در این مقاله از بافیلو نحوه انتخاب جوراب شلواری مناسب را با استفاده از ویژگی های مختلف این لباس دوست داشتنی را مرور کنیم.

رنگ

رنگ

 مشکی و رنگ پا اولین گزینه هستند که معمولا در خرید جوراب شلواری به ذهن خریدار می رسد. جوراب شلواری رنگ پا فقط حالت و کاربرد تزئینی دارد، ولی جوراب شلواری مشکی با ضخامت 60 می تواند حالت پوشاننده داشته باشد. یک جوراب شلواری مشکی را می توان با تمام لباس ها ست کرد و پوشید ولی جوراب شلواری رنگارنگ مانند زرد، سبز، آبی و ... را باید با لباس های خاص خود ست کرد.

ضخامت

ضخامت.jpg (20 KB)

ضخامت جوراب شلواری‌ها با یک عدد سنجیده می‌شود. واحد اندازه گیری و ارزیابی انواع جوراب کلمه denier است که اشاره به اندازه تراکم و ضخامت جوراب دارد. جوراب شلواری شیشه‌ای ضخامت زیر 10 دارد و جوراب‌شلواری‌های خیلی ضخیم زمستانی ضخامت 200 دارند. معمولا برای مدل‌های مجلسی چیزی حدود 20 تا 40 و برای جوراب‌شلواری‌های پوشیده معمولی حدود 70 تا 90 را می‌گیرند. جوراب‌شلواری هرچه نازک‌تر باشد، احتمال دررفتن و سوراخ شدنش بیشتر است.

درواقع اغلب جوراب‌شلواری‌های شیشه‌ای (زیر 10 دن) یک بار مصرف هستند. البته نکاتی هستند که با رعایت آن می توان عمر جوراب شلواری را افزایش داد.

سایز

سایز

اکثرا جوراب شلواری ها فری سایز هستند؛ فری سایز یعنی به هر اندازه جور می شود و قابل استفاده برای هر سایزی است. ولی بعضی از جوراب شلواری ها سایزشان small و medium و  large هستند.

درست است که فری سایز بودن جوراب شلواری کار ما را در انتخاب سایز راحت تر می کند ولی دقت کردن در این مورد باعث می شود که عمر جوراب شلواری ما افزایش یابد.

بعضی از جوراب شلواری ها هم بر اساس اندازه پا سایز بندی می شود به عنون مثال سایز پای فردی 34 است در همان سایز هم یک جوراب شلواری انتخاب می کند.

فاق

معمولا اکثر جوراب شلواری ها فاق بلند هستند، یعنی تا روی شکم می آیند تا شکم را بپوشانند. اگر از این مدل ها خوشتان نمی آید و می خواهید فاق کوتاه تهییه کنید باید به خوبی مدل های متفاوت را برسی کنید.

جوراب شلواری ها ممکن است دوفاق، سه فاق و چهار فاق باشند البته این فقط یک اصطلاح است یعنی فاق در کل یکی است.

دوفاق یعنی در جلوی و پشت شکم یک خط دوخت وجود دارد، سه فاق یعنی در پشت شکم دوخط دوخت و در جلوی شکم یک خط دوخت وجود داشته باشد، 4 فاق یعنی در پشت و جلوی شکم 2 خط دوخت وجود داشته باشد و این مدل اکثرا برای افرادی است که شکم آن ها بزرگ است.

جوراب شلواری زنانه با سایز بزرگ

جوراب شلواری زنانه با سایز بزرگ

هر چقدر جوراب شلواری شما کوچکتر باشد، فشار بیشتری به الیاف آن وارد می شود و احتمال پارگی آن بیشتر می شود. پس بهتر است یک سایز بزرگتر از اندازه معمول شما باشد. و اگر جوراب شلواری برای بقیه اندام شما بزرگ است، می تواند پوشیدن گن های بالا تنه مانند اسپانکس را امتحان کنید. آنها مانند شکل دهنده بدن عمل می کنند و خطوط لباس زیر شما را هم می پوشانند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در هنگام انتخاب جوراب شلواری باید در نظر بگیرید اندازه آن است. بسیاری از افراد گول فری‌سایز بودن یا کشی‌بودن بیش‌ازحد جوراب شلواری را می‌خورند. اگر جوراب شلواری برایتان کوچک باشد، به‌راحتی پاره خواهد شد یا عضلات پاها را در برخی از جاها به‌شکلی ناخوشایند برجسته خواهد کرد که نمایی نازیبا پیدا می‌کند. اگر هم زیادی بزرگ باشد، در برخی قسمت‌های پا جمع می‌شود یا چروک می‌ماند و نمی‌تواند زیبایی و قوس پاها را به نمایش بگذارد. به‌هرحال، آن‌قدر که جوراب شلواری کوچک ظاهر بدی دارد، بزرگِ آن چندان بد نیست.

جوراب شلواری در اندازه‌های کوچک، متوسط، بزرگ، فوق‌العاده بزرگ و فری‌سایز به فروش می‌رسد. البته سیستم اندازه‌گیری یک برند ممکن است با برند دیگر متفاوت باشد. بنابراین حتما اندازه آن را بررسی کنید و به اعداد اکتفا نکنید. اگر اندازه شما بین دو اندازه ارائه‌شده قرار می‌گیرد، همیشه آن را که بزرگ‌تر است انتخاب کنید. به حرف‌های فروشنده‌ای که ادعا می‌کند هر دو یک اندازه هستند توجه نکنید.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.