Sırala
نمایش:
1 2 3 4 ... 6 ... 9
100 محصول یافت شد
1 2 3 4 ... 6 ... 9

سوتین سایز بزرگ زنانه

در بین اندام های خصوصی در بین دختران که تغیرات آن به صور عینی قابل مشاهده است و حفظ و نگه داری این عضو از بدن توجه بسیاری به خرج داده شود سینه ها هستند چرا که در صورت عدم رعایت برخ نکات در حفظ بهداشت و سلامتی سینه ها مشکلاتی از قبیل افتادگی سینه ها، برهم خوردگی همئوستازی ناحیه بالا تنه در دختران، ایجاد انواع بیماری ها مانند سرطان سینه ها و... می شود که بهتر است در پیشگیری از این نوع بیماری ها دقت لازم از سوی بانوان و دختران انجام شود.

پوشیدن سوتین در بین دختران و زنان از اهمیت های بالایی برخوردار است که در برخی مواقع این نکات لزوم پوشیدن سوتین نادیده گرفته می شود که در وقوع برخی مشکلات شایع در بین بانوان می شود.

سوتین-سایز-بزرگ.jpg (41 KB)

دختران در انتخاب و خرید سوتین برای خود باید به نکاتی از قبیل سایز، جنس، مدل و رنگ سوتین مورد نظر دقت بسیاری به خرج دهند چرا که بر اساس توصیه های پزشکی و تجربی رعایت نکردن این نکات عواقبی برای اندام سینه در دختران در بر خواهد داشت که می تواند عضوی اصلی و جذاب را در دختران به خطر بیاندازد.

دلایل مهم در لزوم پوشیدن سوتین

پوشیدن سوتین در بین دختران و زنان از اهمیت های بالایی برخوردار است که در برخی مواقع این نکات لزوم پوشیدن سوتین نادیده گرفته می شود که در وقوع برخی مشکلات سایع در بین بانوان می شود که در ادامه به دلایل لزوم پوشیدن سوتین در بین دختران می پردازیم.

جلوگیری از برخی بیماری ها

به دلیل اینکه سینه بر اساس سایز های و اندازه های مختلف هر کدام در نوع خود از وزنی برخوردار بوده و گردن و شانه ها وظیفه حمل و تحمل سینه را دارند در صورت عدم استفاده نکردن از سوتین توسط دختران و بانوان منجر به مبتلا شدن به برخی بیماری ها استخوانی و در ناحیه گردن، کتف و شانه ها می شوند. به همین دلیل برای زنان و دخترانی که سایز سینه بزرگی دارند حتما توصیه می شود از سوتین سایز بزرگ استفاده کنند.

دلایل-پوشیدن-سوتین.jpg (39 KB)

عدم افتادگی سینه ها

به دلیل اینکه با ادامه روند نپوشیدن سوتین در بانوان باعث می شود سینه با قرار گرفتن در پیراهن یا هر لباس که با سینه ها در ارتباط مستقیم است حالت پهن به خود گرفته و در طولانی مدت باعث افتادگی سینه ها و خارج شدن سینه ها از فرم و شکل خاص خود و بروز برخی بیماری ها مانند عدم خروج صحیح شیر از دهانه سینه در زمان شیردهی به نوزادان می شود.

حفظ فرم زیبا و جذاب سینه ها

در عین حال از اصلی ترین نکات که در حفظ فرم و جذابیت سینه از سوی زنان و دختران باید به آن توجه شود انتخاب و خرید سوتین با سایز، مدل و رنگ جذابی است که باعث افزایش چندین برابر زیبایی سینه ها می شود که سایت بافیلو با ارائه زیباترین مدل های سوتین برای هر سلیقه و سایز سینه ای امکان انتخاب و خرید آسان و سریع را برای بانوان فراهم کرده است.

نکات مهم در انتخاب و خرید سوتین

همانقدر که نپوشیدن سوتین می تواند زمان ابتلا به سرطان سینه را تسریع کند به همان مقدار نیز پوشیدن سوتین نامناسب و توجه نکردن به نکات و توصیه های مهم در پوشیدن سوتین نیز می توان در مدت زمان ابتلا به سرطان سینه بسیار موثر باشد.

از اصلی ترین و مهم ترین نکاتی که می توان در پوشدن سوتین برای جلوگیری از انواع مشکلات به آنها توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکات-مهم-در-انتخاب-و-خرید-سوتین.jpg (57 KB)

جنس سوتین

بانوان و زنان خانه دار باید از احساس راحتی هنگام پوشیدن سوتین برخوردار باشند چرا که جنس سوتین در پیشگیری از انواع حساسیت های پوستی، آکنه، جوش ها و کیست ها موثر است. بانوان باید در انتخاب و خرید سویتن مناسب از لحاظ جنس باید توجه بسیاری به خرج دهند که سایت های اینترنتی مانند بافیلو با ارائه بهترین مدل های سوتین با جنس مورد تائید این امکان را برای بانوان فراهم کرده است.

سایز سوتین

سایز و اندازه سوتین نیز در پیشگیری از بسیاری از بیماری ها تاثیر به سزایی دارد چرا که در اثر استفاده از سوتین نامناسب از لحظ سایز بانوان به برخی بیماری ها مانند پهن شدگی سینه ها، برهم خوردگی وضعیت رگی و عروقی سینه و... مبتلا می شوند که این بیماری ها زمینه ای برای ابتلا به سرطان سینه هستند. به همین دلیل توصیه می شود بانوان دارای سایز سینه بزرگ از سوتین سایز بزرگ استفاده کنند.

لباس زیر یکی از لباس های پر طرفدار در بانوان است که علاوه پوششی جلوه زیبایی دارد. سوتین یا سینه بند در دسته لباس زیر زنانه قرار دارد. بانوان از زمانی که به سن بلوغ می رسند با رشد سینه های خود با این پوشش آشنا می شوند.

سوتین های زنانه امروز در انواع و طرح های مختلف طراحی شده اند. داشتن سینه هایی خوش فرم آرزوی هر خانمی است. هر خانمی با داشتن سایز های متنوع سوتین مورد نظر خود را خریداری می کند.

سوتین چیست؟

سوتین یکی از لباس های پر کاربرد است که از دو بند و دو کاپ تشکیل شده اند. که خانم ها از این پوشش برای بالا نگه داشتن سینه های خود، فرم مناسب دادن به سینه ها و... از این پوشش استفاده می کنند. این روز ها برای هر اندازه سایز سینه سوتین طراحی شده است. از این نگران سایز و اندازه های خود نباشید.

سوتین انواع مختلفی دارد که در لیست زیر می توان به انواع آن ها اشاره کرد:

  • سوتین ورزشی

  • سوتین توری

  • سوتین شیردهی

  • لباس خواب

  • سوتین اسفنجی

  • سوتین نخی و...

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از بهترین و کارآمد ترین سوتین ها سوتین های ورزشی هستند چرا که فری سایز هستند از این رو برای هر سایزی مناسب هستند. و شما می توانید بدون اطلاع از سایز دقیق خود از این مدل از سوتین ها استفاده کنید.

سوتین سایز بزرگ

از آنجایی که سینه های بزرگ افتاده هستند از این استفاده از سوتین بسیار ضروری است چرا که استفاده از سوتین به سینه های شما فرم مناسب می دهند. وظیفه کلی سوتین فرم دهی و حفاظت از سینه های شما است. اگر به دنبال سوتین های سایز بزرگ هستید می توانید با مراجعه به بافیلو سوتین سایز خود را انتخاب و خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی بافیلو بهترین، به روز ترین و شیک ترین سوتین ها را برای شما همراهان و عزیزان با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می کند.

سوتین های سایز بزرگ نخی و بدون اسفنجی می تواننده به سینه های شما فرم خوب دهد و از افتادگی سینه های شما جلوگیری کند. یک نکته جالب در باره سینه های زنانه می توان گفت از آنجایی که سینه های زنانه از الیاف نرم و چربی تشکیل شده اند با راه رفتن دویدن، ورزش کردن و... تکان می خورند و یا آویزان می شوند از این رو استفاده از سوتین برای آویزان نشدن و... بسیار ضرورت دارد.

23.jpg (30 KB)

سوتین های مناسب سینه های افتاده

شاید برایتان پیش بیاید که با داشتن سینه های سایز بزرگ دغدغه افتادگی سینه های خود را داشته باشید. ولی بایستی بدانید اگر از سوتین های جنس های مناسب و با کیفیت استفاده کنید که سایز خودتان باشد و سینه های شما را بالا ببرد به طور که لیفت کند، می توانید از دغدغه سینه های افتاده خلاص شوید.

اگر از ان دست از افرادی هستید که دارای سینه های بزرگ و همچنین اضافه وزن هستید می توانید از نیم تنه های بزرگ که فری سایز هستند استفاده کنید. چرا که این دست از سوتین ها با داشتن پوشش کامل نه تنها از افتادگی سینه های شما جلوگیری می کنند بلکه پهلو ها و شکم شما را جمع می کند و به شما فرم یک دست می دهد.

عوارض استفاده نکردن از سوتین

استفادم مکرر و استفاده نکردن از سوتین عوارض و پیامد هایی دارد که می توان در لیست زیر به چند نمونه از عوارض نبستن سوتین اشاره کرد:

·         به هم خوردن فرم سینه ها

·         افتادگی سینه ها

·         شل شدن پوست سینه ها

·         آویزان شدن سینه ها

·         بد فرم ایستادن لباس ها و...

302.jpg (33 KB)

نکته: یک نکته مهم که بایستی بدان توجه کنید استفاده مکرر و نامناسب از سوتین ها است که نباید در استفاده از هر چیزی افراط و تفریط کنید که سوتین نیز در این بخش قرار دارد. استفاده از سوتین های نامناسب و بی کیفیت ن تنها موجب لیفت شدن سینه ها نمی شود بلکه موجب ایجاد مشکلات پوستی در شما می شود.

سوتین سایز بزرگ از کجا بخرم؟

یکی از مشکلات خانم هایی که سایز 95 به بالا دارند این است که نمی توانند سوتین مناسب سایز خود را پیدا کنند از این یا از سوتین استفاده می کنند و یا از سوتین های کوچک استفاده می کنند که هر دو این موارد مشکلاتی را به همراه دارند. از آن جایی که بافیلو به فکر شما است، با داشتن سوتین های سایز بزرگ کار شما را در انتخاب و خرید سوتین های سایز بزرگ راحت کرده است.

 

لزوم استفاده از سوتین سایز بزرگ

کلام آخر

ما در مطلب بالا به بررسی سوتین، دلایل لزوم پوشیدن سوتین، نکات مهم در انتخاب و خرید سوتین و بررسی مزایای استفاده از سوتین سایز بزرگ پرداختیم تا شما در هنگام انتخاب و خرید، آسانی و سرعت در انتخاب و خرید را با بافیلو تجربه کنید. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.