Sırala
نمایش:
موردی در بین محصولات یافت نشد.

لباس راحتی سایز بزرگ

لباس راحتی سایز بزرگ

یکی از رایج ترین مشکلات بین خانم ها و آقایان دارای اضافه وزن، انتخاب لباس مناسب است. مشکلی بزرگ تر از این داریم که برای این که مردان و زنان لباس سایز بزرگ برای خود انتخاب کنند باید مغازه و فروشگاه های زیادی را برای پیدا کردن لباس سایز بزرگ بچرخند. این چرخه گاهی چندین روز طول می‌کشد؛ آن‌ها نمی توانند سایز لباس مورد نظر خود را پیدا کنند و برای همین مجبور می‌شوند همه جا را برای گشتن لباسی که مورد نظرشان باشد بگردند اما آیا می دانستید که می توانید بالا با دانستن نکاتی کاربردی در این زمینه، انتخاب بهتری در مورد لباس اورسایز یا لباس سایز بزرگ مردانه داشته باشید؟

ما در این مطلب از بافیلو به شما نکاتی خواهیم گفت، که در انتخاب لباس های اور سایز یا همان سایز بزرگ به شما کمک زیادی بکند.

نکاتی در مورد لباس سایز بزرگ

نکاتی در مورد لباس سایز بزرگ

در مورد استفاده از پیراهن‌ها قضیه کمی متفاوت است؛ اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که هم اضافه وزن زیادی دارید و هم پیراهن خود را زیر شلوارتان میگذارید، باید به شما بگوییم که کلا این کار را ترک کنید، یکی از راه هایی که باید به شما پیشنهاد دهیم تا چربی های اضافیتان را بپوشانید این است که پیراهنتان را روی شلوارتان بگذارید، یا از مدل های جدید و امروزی پیراهن ها استفاده کنید، در برخی از مدل های همروزی پیراهن، پیراهن را کمی داخل شلوار و کمی بیرون از شلوار می گذارند. این نوع از پوشش هم شیک است و هم نگرانی شما را بابت اضافی وزنتان را حل می کنند.

قیمت لباس های سایز بزرگ

قیمت لباس های سایز بزرگ

معمولا قیمت لباس های سایز بزرگ از لباس های نرمال کم هستند و این افرادی که دارای اضافه وزن هستند را آزار می دهد. دلایل متفاوتی وجود دارد که باعث می شود که قیمت لباس های سایز بزرگ از لباس های معمولی زیاد تر باشد، یکی از این دلایل این است که در لباس های سایز بزرگ پارچه بیشتری استفاده می شود، همچنین نوع برش آن‌ها نیز با دیگر انواع لباس‌ها متفاوت است و این هم دلیلی دیگر برای گرن تر بودن لباس های سایز بزرگ از لباس های معمولی است. ولی شما می توانید در حراجی های آخر هر فصل لباس های سایز بزرگ را ارزان تر از قبل تهییه کنید. ولی باید در نظر داشته باشید که در کل، لباس های سایز بزرگ، گران تر از لباس های معمولی است.

ترفند های لاغر سازی

ترفند های لاغر سازی

نکته اصلی در انتخاب سایز لباس این است که باید هنگام خرید لباس های سایز بزرگ، لباسی را انتخاب کنید که سایز شما باشد. لباس هایی که برای شما خیلی تنگ هستند این تصور را در شما بوجود می آورند که باعث می شود شما فکر کنید، خیلی چاق دیده نمی‌شوید، اما این حرکت باعث می شود که شما چاق تر از آن چه هستید دیده شوید. بنابراین از لباس‌های سایز خودتان استفاده کنید و سعی نکنید لباس های تنگ تری را به تن کنید.

نکته بعدی در ترفند های لاغر سازی این است که چه رنگی را برای لباس هایتان انتخاب کنید، درست است که انتخاب لباس با رنگ های روشن باعث شاد بودن روحیه انسان می شود ولی، رنگ های روشن باعث می شوند که شما وزن واقعی خودتان را نشان دهید. پیشنهاد می شود اگر می خواهید اضافه وزن بودن خودتان را پنهان کنید از لباس های تیره استفاده کنید.

لباس راحتی سایز بزرگ مردانه

لباس راحتی سایز بزرگ مردانه

یکی از لباس های مهم سایز بزرگ، لباس راحتی سایز بزرگ است، هنگام خرید لباس راحتی سایز برگ، حتما رعایت کنید که با سایز شما مناسب باشد چرا که باعث یک سری مشکلاتی می شود.

به عنوان مثال اگر یک شرتی با سایز کوچکتر بخرید در یک مسیر کوتاه پیاده روی پا هایتان خواهد سوخت. یا اگر یک پیراهنی با سایز کوچک بخرید، زیر بغل های این پیراهن در تمامی مدت که آن را پوشیده اید، شما را اذیت خواهد کرد.

کلام آخر

اگر نکات بالا را در هنگام خرید یک لباس راحتی سایز بزرگ رعایت کنید، به مشکلات گفته شده برخورد نخواهید کرد.

شما هم می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.