رویه‌های ارسال سفارش
 • ارسال با پست

  بافیلو تمام تلاش خود را می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش‌ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیک را تجربه نماید.

  جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارشات اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از 200 هزار تومان باشد، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارشات زیر 200 هزار تومان، مبلغ 6 هزار تومان به عنوان هزینه حمل به رقم فاکتور اضافه می‌گردد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارشاتی که با این سرویس ارسال می‌شوند الزامی است.

  اگر مبلغ سفارش از پیش، پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

  برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان در زمینه آسیب و یا ایراد فیزیکی کالا، اکیدا توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی چک شود، به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 04137273562 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس باما" این موارد را به خدمات پس از فروش بافیلو اطلاع داده شود.

  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

  در صورتی که سفارش از شهرستان باشد، فقط به صورت آنلاین قابل پرداخت می‌باشد و همان روز کاری یا روز کاری بعد تحویل پست داده شده و ارسال می‌گردند. لازم به ذکر است هرگونه تاخیر و کم کاری که از جانب شرکت پست در ارسال سفارش قابل پیگیری می‌باشد.

  پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

  در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

  http://itemtracking.post.ir

   

Prepared by  T-Soft E-Commerce.