راهنمای انتخاب سایز
 • لباس راحتی  جهت اندازه‌گیری دور کمر؛ گودترین قسمت کمر در نظر گرفته شود.

  جهت اندازه‌گیری دور باسن؛ متر از برآمده‌ترین قسمت باسن گرفته شود.

  جهت اندازه‌گیری دور سینه؛ متر از برآمده‌ترین قسمت سینه گرفته شود.

  اندازه‌ها از روی لباس‌ها در حالت عادی گرفته شده است و معمولا 15 - 10 سانتی‌متر حالت کشسانی دارد.

  زمانی که اندازه بدن شما بین دو عدد از جداول بالابود؛ برای حالت جذب‌تر عدد کوچکتر و برای حالت آزادتر لباس، عدد بزرگتر را انتخاب نمایید.

  اگر اندازه مربوط بدن شما برای قسمت‌های کمر و باسن بین دو عدد متفاوت بود؛ برای انتخاب سایز بهتر، سایز باسن را مد نظر قرار دهید.

  اگر اندازه مربوط به بدن شما برای قسمت‌های سینه و سرشانه بین دو عدد متفاوت بود؛ برای انتخاب بهتر، سایز سینه را مد نظر قرار دهید.

  آیا به کمک بیشتر احتیاج دارید؟

  برای ارتباط آنلاین با مشاور راهنمای انتخاب سایز کلیک کنید.

 • جوراب شلواری زنانه پنتی

  آیا به کمک بیشتری احتاج دارید؟

  برای ارتباط آنلاین با مشاور راهنمای انتخاب سایز کلیک کنید.

 • جوراب شلواری دخترانه پنتی


  آیا به کمک بیشتری احتاج دارید؟

  برای ارتباط آنلاین با مشاور راهنمای انتخاب سایز کلیک کنید.

 • راهنمای اندازه‌گیری سایز سوتین

  نکته‌ای که در سایزبندی سوتین بسیار مهم بوده و بسیاری از خانم‌ها به آن توجه نمی‌کنند، سایز کاپ سوتین است. بیشتر خانم‌های ایرانی فقط سایز بند خود را می‌دانند و از سایز کاپ سینه خود بی اطلاع هستند. سوتین مناسب از افتادگی سینه جلوگیری کرده و به جذابیت زنان اضافه می‌کند.

  سایز بندی سوتین از دو بخش تشکیل می‌شود :

  سایز سینه (سایز بند) که بیانگر دور سینه می‌باشد. این سایز در سیستم انگلیسی و آمریکایی از 28 شروع شده و در مضارب 2 تا 60 ادامه می‌یابد  (34،32،30،28،...60،58) و در سیستم اتحادیه اروپا که بیشتر در ایران متداول است از 60 شروع شده و در مضارب 5 تا 140 ادامه می‌یابد (85،80،75،70،65،60،...140،135).

  سایز کاپ که بیانگر سایز و حجم سینه می‌باشد. این سایز معمولا با حروف آلفابت انگلیسی (...،AA،A،B،C،D،DD) شروع می‌شود و کوچکترین سایز AA بوده و حروف بعدی به ترتیب افزایش سایز کاپ را بیان می‌کنند. البته بسیاری از سوتین‌های تولید ایران این سایز را شامل نمی‌شوند و فقط سایز بند را دارند. (سوتین‌های تولید ایران اکثرا سایز کاپ C می‌باشند.)

   

  اندازه‌گیری سایز بند سوتین (Band Size)

  در حالی که یک سوتین غیر اسفنجی به تن کرده‌اید، با یک متر نواری دور سینه خود را از زیر پستان اندازه بگیرید. متر را خیلی شل یا خیلی سفت نگیرید و دقت کنید که متر صاف و به موازات خط افق باشد.

  اندازه‌گیری سایز کاپ سوتین (Bust Size)

  برای اندازه‌گیری سایز کاپ (یا همان سایز کاسه) باید دور سینه را در برجسته ترین نقطه‌ی آن که معمولا نوک سینه است اندازه بگیرید.

  دقت کنید آرنج‌هایتان پایین باشند و متر در جلوی بدن از بدن جدا نباشد و موازی با کف زیر پایتان قرار بگیرد، در حالی که متر را در محل قرار داده‌اید یک دم و بازدم انجام دهید تا متر لغزیده و در راحت‌ترین حالت بدون سفتی بیش از حد قرار گیرد.

  نکته : در صورتی که عدد غیر صحیح بدست آوردید آن را به نزدیکترین عدد صحیح گرد کنید. (برای مثال عدد 85.3 را عدد 85 در نظر بگیرید)

  برای یافتن قسمت عددی سایز بند سوتین، عدد بدست آمده از مرحله اول را احتیاج دارید و برای یافتن قسمت حروف انگلیسی سایز کاپ، عدد بدست امده از مرحله دوم را احتیاج دارید. با استفاده از جدول زیر سایز سوتین مناسب خود را متوجه خواهید شد.

  در جدول زیر سایز بند استاندارد بین المللی/ اروپا از 70 الی 105 و سایز استاندار آمریکا از 32 الی 46 می‌باشد که همان سایز بند یا زیر سینه (Band Size) است و سایز کاپ یا دور سینه (Bust Size) با حروف انگلیسی E،D،C،B،A مشخص می‌شود.

   

  توجه : سایزهای بدست آمده از این جدول برای سوتین‌های بدون جک مناسب می‌باشد، باید به فرم داخلی کاپ سوتین که در قسمت توضیحات محصولات فروشگاه اینترنتی بافیلو ذکر می‌شود توجه کنید. در صورتی که سوتین انتخابی شما جکدار باشد باید سایز بند  (Band Size) را یک سایز بزرگتر انتخاب کنید.

  توجه : با توجه به اینکه بسیاری از سوتین های تولید ایران سایز کاپ (Bust Size) را شامل نمی شوند و فقط سایز بند یا سایز سینه (Band Size) را دارند. اگر همواره از سوتین‌های تولید ایران استفاده کرده‌اید، برای اینکه اطمینان کامل از سایز مناسب خود بدست بیاورد لطفا با متخصص تن خوری سوتین ما صحبت کنید.

  برای مثال اندازه سایز بند (Band Size) خانمی 86 سانتی متر و دور سینه  (Bust Sıze) او 100 سانتی متر می‌باشد، با توجه به جدول زیر سایز سوتین  بدون جک برای این خانوم کاپ  B و سایز بند 85 مناسب می‌باشد و سایز سوتین جکدار  برای این خانوم کاپ B و سایز بند 90  مناسب می‌باشد.

  در صورتی که شما سایز کاپ و سایز بند سوتین خود را بدانید بدون نیاز به پرو به راحتی می‌توانید سوتین مورد نیاز خود را بصورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین بافیلو خرید کنید.

   

  آیا به کمک بیشتر احتیاج دارید؟

  برای ارتباط آنلاین با مشاور راهنمای انتخاب سایز کلیک کنید.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.